HALI YIKAMA

Halılarınız ilk olarak leke kontrol bölümünden geçirilir ve sonrasında, Ürünlerinizin üzerinde biriken tozların alınması için çırpma işlemindengeçirilerek halıaralarına sıkışmış olan toz , metal ve plastik parçalardan arındırılarak başlangıç temizliği yapılır ve yıkamaya hazır hale getirilmektedir.

    Otomatik Halı Yıkama Ünitesi
    Tozundan arındırılan halılarınız tam otomatik yıkama makinamızda el değmeden tek tek işleme alınır. ilk aşama da ön yıkama grubunda bol su ile işlemden geçen halılar ikinci grup olan şampuan ve dozajlama grubunda halının dokuma ve iplik kalitesine göre otomatik solisyon ile şampuanlanır.üçüncü grupta ise halınızızın kir arındırılması için dezenfektasyon işlemi uygulanır. makinamızın dördüncü grubunda halı üzerinde kalan şampuan tanzikli fiskiyeler sayesinde halı üzerinden arındırılır ve vakumlama sistemine geçerek  yüksek emiş gücü sayesinde halının dibinden yüzeyine kadar su ile birlikte vakum haznesine çekilir. helezon fırçalar sayesinde halınızın havına yön tarama işlemi uygulanmış olur.makinamızın son ünitesinde ise yumuşatıcı ve dozajlama vardır. halınızın iplik durumuna göre yumuşatıcı verilerek son işlem yapılmış olur.
    Sıkma ve kurutma Ünitesi
    .Yüksek devirli sıkma makinalarımızda halılarınız %80 oranında suyu sıkılmış olur ve makinadan çıkarılan ürününüzün kurutulması ve neminin giderilmesi için mevsim şartlarına göre kurutma odalarına alınır.iklimlendirme cihazı sayesinde halınızın nemi alınarak tamamen kuruyana kadar  45 derecelik sıcak odada ortalama 8 ila 10 saat arasında bekletirlir.
    Kontrol ve Paketleme Ünitesi
    Tamamen kuruyan halılarınız otomatik süpürge makinasında yüksek devirli darbeli firçalar ile birlikte yüksek vakum sayesinde derinlemesine son temizliği yapılan halılar parfümleme işleminden geçer. Rulo işleminde paketlenen halılar ambalajlanarak teslimata hazır hale gelmiş olur.
    Bilgilendirme Sistemi
    Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için her zaman yenilikçi ve gelişime açık bir firma olmaya özen görterdik. bu bağlamda müşterileimizi sipariş aşamasından teslimat sonrasına kadar her aşama da sistemimizde kayıtlı ceptelefonu numaranıza sms ile bilgilendirme yapıyoruz..
    Ürün Teslimi
    Teslim aldığınız ürünlerinizi sizlerin talepleri doğrultusunda gerekli olan temizliği yapılmış , kimyasallardan arındırılmış kurutma işlemi tam anlamıyla yapılmış ve paketlenip parfümlenmiş halde teslim etmekteyiz. Bizlere teslim ettiğiniz ürünleriniz deforme ve bozulma gibi durumlar söz konusu olmadan tertemiz bir şekilde teslim edilir.
    Bizden önceki deneyimlerinizde güven ve temizlik noktasındaki endişelerinizi bizlere bir şans vererek giderdiğinize şahit olacaksınız..
    Müşteri Destek
    Halı yıkama sektöründe oteller ve plazalar haricinde genelde bayanlara yönelik hizmet verdiğimizden dolayı , sizler gönül rahatlığı ile müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilir istek ve talepleriniz doğrultusunda bizlerden hizmet alabilirsiniz.
    Ödeme seçenekleri
    Bizlerle  iletişime geçtikten sonra ürünlerinizin teslimatı sırasında ödemelerinizi Nakit veya Kredi kartı ile kapınızda güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

HALI YIKAMA
FİYAT TEKLİFİ ALIN