Koltuk Nasıl Yıkanır ?
08
May

Koltuk Nasıl Yıkanır ?

Ailemiz, çocuklarımız, misafirlerimiz yani yaşam ortamlarımızın tüm paydaşları tarafından en sık temas edilen mobilyaların başında gelen koltuklarımızın sürekli kullanım sonucunda kir, bakteri, mikrop, toz, yemek artıkları, leke ve polenler gibi yaşam ortamlarımızın sağlığını tehdit edecek maddelere maruz kalması kaçınılmazdır ve bu durumu tersine çevirmek adına alanında uzmanlaşan profesyonel bir koltuk yıkama firmasından destek almak yeterli olacaktır.
Koltuk Yıkamada Tavsiye ve Öneriler

Halı yıkama sürecinde olduğu gibi koltuk yıkamada da üzerinde durulması gereken birçok nokta olmakla birlikte bu noktalar genel itibariyle;

    Koltuğun derinlerinde yer alan leke, kir, toz ve alerjenlerin temizlik esnasında ortadan kaldırılması.
    Koltuk yıkama işlemi sonucunda uzun süreli temizliğin garanti edilmesi.
    Yıkama işleminden sonraki kuruma sürecinin hayli uzun olması dolayısıyla gerek koltuklarımızın bir süre kullanım dışı kalması gerekse de bu esnada temizlenen kir ve lekelerin tekrar koltuğa yerleşmesi ya da koltuktaki nemli ortamın bakteri ve mikroorganizmaların üremesine zemin hazırlaması.

olarak sıralanabilir.

Temel olarak ifade ettiğimiz bu üç noktaya baktığımızda; ChemDry’ın ‘Daha Sağlıklı, Daha Temiz ve Daha Kuru’ anlayışının önemini çok daha net görmek mümkündür.

Klasik koltuk yıkama tekniklerini uygulayan firmaların ‘Koltuk nasıl yıkanır ?’ sorusuna verdiği yanıt ile ChemDry’ın verdiği yanıt hiç şüphesiz aynı perspektifte ve kalite standartlarında değildir.

Kapsamlı bir koltuk temizliğinde karşımıza çıkan en temel problem; koltuğun derinlerine işleyen lekelerin sökülmesidir ve bu lekelerin temizliği için de doğru teknik, doğru ekipman ve uzman personel işbirliği kaçınılmazdır.

Koltuk ya da halı yıkama sürecindeki temel noktalar ile ilgili gerek tecrübe gerekse de çeşitli analiz çalışmaları neticesinde bilgi sahibi olan firmamız; sizlere % 100 hijyen sunmanın yanında koltuklarınızı tekrar tekrar temizletmenizi engelleyecek teknoloji ile önemli bir maliyetten kurtulmanıza da yardımcı oluyor.